Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: AVG
Ürün Kodu: DS0411171
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

DS Özel koleksiyon tasarımlarımız içerisinde yer alan Açan Çiçekler duvar kağıdı minimalist ve özgün çizgileri ön plana çıkaran modeller arasında yer almaktadır.Her türlü yaşam alanında keyifle kullanılabilecek bir modeldir. İçerisinde yer alan toprak rengi tonları ve asimetrik bir biçimde tasarıma dahil edilen özgün çiçek desenleri duvarlarınıza modern ve estetik bir görüntü kazandıracaktır. Farklı mekanlarda nasıl durduğunu hayal etmek için yorulmayın,görseli sağa kaydırarak ev ya da ofislerde kullanım örneklerini kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Hem minimal çizgilerden oluşsun hem de bana özel olsun diyorsanız doğru adrestesiniz kişiye özel tasarımlarımızla sizin için buradayız.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile hazırlanan tasarım ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan yıpranmadan  kullanmaya devam edebilirsiniz. İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları dinamik ekibimizce  4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.