Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1911171
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Sanatsal kategorisinin en özel tasarımlarından olan “Antik Sütunlar” duvar kağıdı, sizi tarihte bir yolculuğa çıkartacak. Kahverenginin doğallığı ile sıcak bir tasarımın yakalandığı bu eşsiz duvar kağıdı modelinin iki yanına simetrik olarak yerleştirilmiş kırık 2 sütuna eşlik eden geometrik desenlerin baskısı ile yakalanan uyum, hiç şüphesiz yaşam alanlarınıza iyi gelecek.

Özellikle düz renk mobilyalarınızda eşsiz bir uyum sergileyeceğini düşündüğümüz duvar kağıdını, sağ taraftan duvar ölçü bilgilerinizi doldurduktan sonra sipariş edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda size özel ölçülerde hazırlanmaya başlanan duvar kağıdınız, 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Uygulandığı mekanın havasını değiştirecek olan duvar kağıdı ile ferah bir atmosfer yaratarak günlük yaşamın yoğun temposunu unutacaksınız. Sağlıklı ve kaliteli duvar kağıdında bulunması gereken tüm özellikler ürünlerimizde mevcuttur. Özel yapıştırıcısı ile uygulanan ürün aynı zamanda kolayca sökülebilir. Anti-bakteriyel olan duvar kağıdı, silinebilir yüzeye sahiptir; küf yapmaz ve koku tutmaz.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.