Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011637
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Çiçekler ve Yapraklar" duvar kağıdı ev, ofis ya da farklı mekanların duvarlarında dekorasyon amacı ile kullanılan en güzel duvar süsleme seçenekleri arasında sizler için yerini aldı. Palmiye yaprakları ve çiçeklerin bir arada kullanıldığı duvar kağıdı, odanıza ışık ve renk katacak. Pembe çiçeklerden oluşan bu özel dizayn çiçekli duvar kağıdı, tüm odalarınız için kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Kişiye özel tasarım olarak hazırlanan ürünlerimiz, 4 iş günü içerisinde özel rulo karton kutusunda yanında yapıştırıcı tutkalı ile birlikte kargoya teslim edilmektedir.

Dekoratif duvar kağıdı almak istiyorsanız kesinlikle kategorimizdeki diğer çeşitleri de teker teker inceleyebilirsiniz. En şık çizimlerin yer aldığı ve hiçbir yerde bulamayacağınız özel tasarımlar ile Duvardaki Sanat farkını siz keşfedin! Sipariş verdiğiniz takdirde ürün belirttiğiniz ölçüler dahilinde sıfırdan hazırlanarak siz kullanıcılara teslim edilmektedir.

Çevre dostu olan ürünlerimizi güvenle duvarınızda sergileyebilirsiniz. Anti bakteriyel olma özelliği sayesinde sağlıklı bir kullanım sağlayan duvar kağıtları, silinebilir yüzeye de sahiptir. Ürünü siz de yaşam alanlarınızda kullanmak isterseniz, sağ kısımdaki özel sipariş ya da sipariş bölümünü doldurun ve muhteşem duvar kağıdının adresinize gelmesini bekleyin.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.