Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011614
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Açan çiçekler duvar kağıdı üzerinde siyah ve beyaz renklerin bir arada kullanıldığı çiçek desenleri yer almaktadır. Üzerine yansıyan güneş dahi unutulmayarak çiçekler ahenkli bir şekilde duvar kağıdı üzerinde kullanılmıştır. Modern ve şık bir duvar kağıdı olan açan çiçekler hem ev duvar dekoru için hem de ofis duvar dekorasyonu için kullanılabilir. Çevre dostu malzemelerden üretimi sağlanan duvar kağıdı aleve karşı dayanıklıdır.

Çiçekli duvar kağıdı modeli anti bakteriyel yüzeye sahiptir. Yüzeyinde ki bu madde sayesinde herhangi bir bakteri yüzeye temas etmez. Duvar kağıdını yapıştırmak için yüzeye özel bir yapıştırıcı sürülmektedir. Daha sonra duvar kağıdı özenle yapıştırılır. Üzerinde ki renkler iyi ışık haslığı sayesinde kesinlikle solmaz zarar görmez.

Kişiye özel tasarım olarak verdiğiniz duvar ölçülerine göre duvar kağıdı baskı haline getirilmektedir. Ekolojiye zarar vermeyen ve bu konuda sertifikası bulunan ürünlerimizi satın almak için sağ kısımda ki sipariş bölümünü doldurun ve ürünü satın alın.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.