Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0101162
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Ayçiçeği duvar kağıdı ülkemizde yağ olarak en fazla kullanılan papatyagiller arasında gelmektedir. Ayçiçeği etrafında sarı çiçekleri ve orta kısmında ise çekirdekleri bulunmaktadır. Harika bir bitki olan ayçiçeğini siz de duvarlarınızda duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Ofis ortamında ya da ev ortamında duvar dekorasyonu için tercih edilen ayçiçekleri duvar kağıdı özel anti bakteriyel yüzeyi sayesinde bakterileri tutmaz.

Ayçiçeği duvar kağıdı aleve karşı dayanıklılığı ile her mekanda güvenle kullanılabilir. Duvar kağıdı yüzeyi istenirse eğer nemli bir temizlik bezi ile silinerek temizlenir. Duvar kağıdını satın almak için öncelikle duvar ölçülerini metre cinsinden alın ve sağ kısımda ki sipariş bölümüne girin. Bu sayede duvarınızın ölçülerine göre fiyat hesaplaması karşınıza çıkacaktır oldukça uygun olan indirimli fiyatlarımız ile anında sipariş işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kişiye özel tasarım olarak ölçüler doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları kısa sürede kullanıcılara teslim edilmektedir. İyi ışık haslığı sayesinde yüzeyinde ki renkler kesinlikle solmaz. Işığa karşı dayanıklı olan yüzeyi denkli eşleşme ile yan yana yapıştırılarak kullanılabilir. Duvarda ki sanat en özel tasarımları ile sizlere birbirinden farklı dekoratif ürünleri sunmaktadır.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.