Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011619
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Beyaz yaprak duvar kağıdı modeli üzerinde ki beyaz çiçek desenleri ev ve ofis ortamında tercih edilmektedir. Çevre dostu olan çiçek desenli duvar kağıdı silinebilir özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Duvar ölçülerine göre istediğiniz genişlik ve yüksekliği yazarak boyutları direk resim üzerinde görebilirsiniz. Özel sipariş isteyen müşterilerimiz sağ bölümde ki özel sipariş bölümüne gerekli bilgileri girerek satın alma işlemini sağlayabilir.

Beyaz çiçek desenli duvar kağıdı modeli yatak odalarında, oturma odalarında ya da antre bölümlerinde kullanılabilir. Tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilen bu duvar kağıdı modeli anti bakteriyel yüzeye sahiptir. Aleve karşı dayanıklı olan ve istenildiği zaman kolayca sökülebilen beyaz çiçekli duvar kağıdı ağırlığı ise 250 g/m2’dir.

Sipariş bölümüne duvarınızın ölçülerini cm cinsinden girerek istediğiniz ölçüleri direk resim üzerinde ölçeklendirme şeklinde görebilirsiniz. Önizleme veya tam ekrana tıklayarak verdiğiniz ölçülerin boyutlarını daha büyük şekilde görmeniz mümkün. Ayrıca ölçeklendirilen bölümü istediğiniz yere çekerek istediğiniz tarafı satın alabilirsiniz. Beyaz yaprak duvar kağıdı modelinin aynı zamanda kanvas tablo özelliği ile tasarlanmış halini de kanvas tablo kategorisinde bulabilirsiniz.


Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.