Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011638
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Çiçek desenleri duvar kağıdı en özel tasarımı ile yine duvarlarınızı süslüyor. Duvarda ki Sanat en özel ürünleri arasında yer alan mor renkli çiçekler duvar kağıdı mobilyalar ile harika bir uyum sağlıyor. Dalların uçlarında açan mor çiçekler yeşil yaprakları ile bahar havasını estiriyor. Hoş bir dekorasyon sağlayan çiçekler duvar kağıdı her türlü mekan için uygun olmaktadır.

Kişiye özel tasarım olarak hazırlanan duvar kağıtları belirtilen ölçüler ile hazırlanır. Özel baskı makinesi ile basılan bu duvar kağıtları için çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır. Bu konuda sertifikalı dahi olan malzemelerimiz kesinlikle insan sağlığına zararlı değildir. Duvar kağıdı modeli üzerinde ki anti bakteriyel özellik sayesinde dilediğiniz mekanda bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ağırlık bakımından oldukça hafif olan duvar kağıtları kolay temizlenebilir.

Doğa dostu olan ve aleve karşı dayanıklı olan ürünlerimizi sipariş vermek istiyorsanız sağ kısımda ki bölümü kullanabilirsiniz. Öncelikle duvar kağıdını kullanmak istediğiniz alanın ölçülerini alın ve daha sonra gerekli boşlukları doldurun. Denkli eşleşme sayesinde farklı parçaları bir araya getirerek kullanabilirsiniz. Hemen bize ulaşarak bu muhteşem duvar kağıtlarını siz de ev ya da ofisinizde kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.