Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011637
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Çiçekler ve yapraklar duvar kağıdı ev, ofis ya da farklı mekanların duvarlarında dekorasyon amacı ile kullanılan en güzel duvar süslemeleri arasında gelmektedir. Palmiye yaprakları ve çiçeklerin bir arada kullanıldığı duvar kağıdı odanıza ışık ve renk katacak. Pembe çiçeklerden oluşan bu özel dizayn çiçekli duvar kağıdı tüm odalarınız için uygun olacaktır. Kişiye özel tasarım olarak hazırlanarak teslim edilen ürünlerimiz tek tek el emeği ile hazırlanmaktadır.

Dekoratif duvar kağıdı almak istiyorsanız kesinlikle kategorimizde ki diğer çeşitleri de teker teker inceleyebilirsiniz. En şık çizimlerin yer aldığı ve hiç bir yerde bulamacağınız özel tasarımlar ile Duvarda ki Sanat bu sektörde ki en iyi markalar içerisindedir. Sipariş verdiğiniz takdirde ürün belirttiğiniz ölçüler dahilinde sıfırdan hazırlanarak siz kullanıcılara teslim edilmektedir.

Pembe çiçekler ve yapraklar odanızın havasını değiştirmek için harika bir duvar kağıdıdır. Çevre dostu olan ürünlerimizi güvenle duvarınızda sergileyebilirsiniz. Diğer özellikleri arasında yer alan anti bakteriyel yüzeyi sayesinde de toz tutmaz. Temizleme işlemi yapmak isterseniz yine silinebilir yüzeyini nemli bez ile silebilirsiniz. Hemen ürünün siparişi için sağ kısımda ki özel sipariş ya da sipariş bölümünü doldurun ve muhteşem duvar kağıdının adresinize gelmesini bekleyin.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.