Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011615
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Dantel çiçekler duvar kağıdı üzerinde kumaşları süsleyen dantel çiçekler yer almaktadır. Pembe, yeşil, sarı renklerden oluşan küçük çiçekler açık renk zemin üzerinde harika bir görünüm sağlamıştır. Kullanılabilen alanlar arasında ev duvarları ve iş yerlerinin duvarları bulunmaktadır. Vintage duvar kağıdı yeşil yaprakları ve hoş dizaynı ile odalarınıza renk katacak.

Ev dekorasyonu için sıklıkla tercih edilen bu çiçek motifleri çevre dostu ürünlerden imal edilmektedir. Kağıdın yüzey kısmında anti bakteriyel özellik taşıyan bir yapı bulunmaktadır. Bu sayede bakterileri tutmaz ve sağlıklıdır. Florasan gibi ışıklara maruz kaldığında iyi ışık haslığı sayesinde renkleri solmaz.

Yüzeyi temizlenebilir özellikte olan Duvarda ki sanat duvar kağıtları temizlenebilir olduğu için sıklıkla tercih edilme sebebidir. Özel baskı makinesi sayesinde kişiye özel tasarım olarak basılarak kullanıcılara zamanında teslim edilmektedir. Beğendiğiniz duvar kağıdı ve kanvas tablo için sağ kısımda yer alan sipariş bölümünü kullanarak satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.