Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011647
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Gül demeti duvar kağıdı modeli üzerinde kırmızı, pembe güller ve aralara serpiştirilmiş beyaz papatyalar yer almaktadır. Bu harika tasarım duvar kağıdı modeli tüm yaşam alanlarında çevre dostu ve anti bakteriyel özelliği ile rahatlıkla kullanılabilir. Kolayca temizlenebilir özelliği sayesinde nemli bir bez ile duvar kağıdını silebilirsiniz. Yan yana yapıştırma işleminde denkli eşleşme sayesinde kolaylıkla istediğiniz deseni yakalayabilirsiniz. 1. sınıf ve kaliteli olan duvar kağıtları uzun seneler hiç yıpranmadan kullanılabilir. Uygulama sırasında yapıştırıcı duvara sürülür ve üzerine gül demeti duvar kağıdı yapıştırılır.

Dekoratif duvar kağıdı modeli siparişi için sağ kısımda ki bölüme öncelikle uygulayacağınız duvarın ölçülerini alarak genişlik ve yüksekliğini giriniz. Verdiğiniz ölçüler doğrultusunda fiyat direk olarak hesaplanmaktadır. Bir diğer özelliği ise girilen ölçüler resimde ki duvar kağıdı üzerinde de bir ölçeklendirme şeklinde görünür. Bu sayede ölçüleri net olarak görebilir ve istediğiniz bölümden seçim yapabilirsiniz. Özel sipariş vermek istiyorsanız özel sipariş bölümüne gelerek gerekli bilgileri doldurup mesajınızı bize iletebilirsiniz.

Gül demeti duvar kağıdı modeli aleve karşı dayanıklı bir üründür. Işık hassaslığı bulunan duvar kağıdı evinizin her odasında tercih edilebilir. Gül demeti resmi ile tasarlanmış kanvas tablo modelini de kanvas tablo kategorisinden seçebilirsiniz.Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.