Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011626
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Şal Desenleri" duvar kağıdı modelimiz mavi ve yeşilin çeşitli tonları ile pembe ve kahvenin tonlarının harmanlanmasıyla ortaya çıkan mistik motiflerden oluşmaktadır. Günümüz trendlerinde oldukça üst sıralarda yer alan şal desenleri duvar kağıdı modelimizi, siz de yaşam alanlarınıza taşıyarak trendler ve modayla olan pozitif ilişkinizi vurgulayabilirsiniz. Birbirinden farklı pastel mavi,yeşil pembe ve kahve tonlarındaki çiçeklerden oluşan motifler, virgülü anımsatan desenleri ve araya serpiştirilen yaprakları ile kullanıldığı alanlarda  son derece egzotik bir hava yaratmaktadır.

Duvardaki Sanat olarak sizlere özel tasarladığımız duvar kağıtları istediğiniz ölçülere göre hazırlanır. Kaliteli mürekkep ve özel baskı teknikleri ile basılan bu duvar kağıtlarının üretiminden basımına kadar olan tüm hazırlık evrelerinde çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır. Malzemelerimiz insan ve hayvan sağlığına zararlı değildir . Anti bakteriyel özelliği sayesinde dilediğiniz mekanda bu ürünleri kullanmayı güvenle tercih edebilirsiniz.

Doğa dostu olan ve ısıya dayanıklılık özelliği bulunan ürünlerimizi, sipariş vermek ve yaşam alanlarınıza hızlıca yeni bir soluk kazandırmak istiyorsanız; sağ tarafta yer alan sipariş bölümüne ölçülerinizi girerek işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.