Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011626
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Şal desenleri duvar kağıdı modelimiz mavi ve yeşilin çeşitli tonları,pembe ve kahve tonları ile harmanlanan mistik motiflerden oluşmaktadır.Günümüz trendlerinde oldukça üst sıralarda yer alan şal desenleri duvar kağıdı modelimizi siz de yaşam alanlarınıza taşıyarak trendler ve modayla olan pozitif ilişkinizi vurgulayabilirsiniz.

Birbirinden farklı pastel mavi,yeşil pembe ve kahve tonlardan oluşan çiçeklerden oluşan motif virgülü anımsatan desenleri ve araya serpiştirilen yaprakları ile kullanıldığı alanlarda  son derece egzotik bir hava yaratmaktadır.

Duvardaki sanat olarak sizlere özel olarak tasarladığımız duvar kağıtları istenilen ölçüler ile hazırlanır. Kaliteli mürekkep ve özel baskı makinesi ile basılan bu duvar kağıtları için çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır. Malzemelerimiz kesinlikle insan sağlığına zararlı değildir bu konuda sertifikalarımız bulunmaktadır. Anti bakteriyel özelliği sayesinde dilediğiniz mekanda bu ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Doğa dostu olan ve yanmazlık özelliği bulunan ürünlerimizi sipariş vermek ve yaşam alanlarınıza hızlıca yeni bir soluk kazandırmak istiyorsanız sağ kısımda ki bölüme ölçülerinizi girerek işlemlerinize başlayabilirsiniz. Denkli eşleşme sayesinde farklı parçaları bir araya getirerek kullanabilirsiniz. Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.