Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS0411173
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

DS Koleksiyon tasarımlarından  Çöl Etkisi duvar kağıdı antrasit bir zemin üzerinde siyah doku efektleri şeklinde tasarlanmıştır.Dengeyi temsil eden zemin renginin üzerine işlenen doku efektleri ile kuş bakışı çöl manzarası hissi yaratan bu sade ve zarif tasarım duvarlarınızı süslemek için koleksiyonumuzda sizleri bekliyor. Farklı mekanlarda nasıl durduğunu hayal etmeniz için,görseli sağa kaydırarak ev ya da ofislerde kullanım örneklerini kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Duvardaki Sanat olarak tasarımlarımız çevre dostu ve insan/hayvan sağlığına zararsız malzemelerden üretilmektedir.Bu kaliteli ve orijinal  modelimize sağ taraftaki genişlik ve yükseklik kısımlarını doldurarak ve dilerseniz ön izleme ile gerçeğe en yakın haliyle tasarlayarak hızlıca sahip olabilirsiniz.

Işığa dayanıklılık ve solmama özelliği bulunan duvar kağıtlarımız  duvar yüzeyine özel tutkalı yardımı ile yapıştırılır. Özel rulo karton kutusunda gönderilen duvar kağıtları ekibimiz tarafından hazırlanarak en geç 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

 

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.