Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS01111718
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Beyaz Kıyı" duvar kağıdı ile bembeyaz bir kıyı boyunca uzanan yeşil palmiye ağaçlarının büyüsünü yaşayın. Günlük yaşamın sıkıntıları sizi bunalttığında kısa bir ara verip biraz nefes almaya ihtiyaç duyduğunuzda tasarımın keyfini sürün ve bambaşka dünyalara seyahat edin. Hafif bir rüzgar esintisinin eşlik ettiği palmiye ağaçlarıyla dolu beyaz bir kıyıda kim dinlenmek istemez ki?

Siz de bu eşsiz tasarımı ofisiniz ya da çalışma odanızda kullanarak iş hayatının günlük stresinden uzaklaşabilir veya evinizin istediğiniz odasında kullanmayı seçerek dinginliği evinize taşıyabilirsiniz. Bu harika modelimize sağ taraftaki genişlik ve yükseklik kısımlarını doldurarak, ön izleme ile gerçeğe en yakın haliyle tasarlayarak  hızlıca sahip olabilirsiniz.

Işığa ve ısıya dayanıklılık özelliği bulunan duvar kağıtları duvar yüzeyine özel tutkal yardımı ile yapıştırılır. Rulo şeklinde ve özel karton kutusunda gönderilen duvar kağıtları tarafımızca hazırlanarak 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.