Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS0611179
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Krem rengi zemin üzerinde sırtı dönük sarı saçları örgülerle toplanmış bir kadın silüetinin sırtından geçen kahverengi bir şerit görseli olarak tasarlanmış "Gizemli Kadın" duvar kağıdı zerafeti ve orijinalliği ile sizi etki alanına çekecek.Tasarımın ana karakteri kadının yüzünün dahil edilmediği bu duvar kağıdı süslediği duvarlarda gizemini saklı tutmaya devam edecek.

Ev ya da çalışma alanı dekorasyonunda kullanacağınız bu sıra dışı ve modern duvar kağıdı ile siz de kendinize ve ziyaretçilerinize görsel bir şölen yaşatabilirsiniz.

Ürünlerimiz doğa dostudur, insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içermemekte olup.Duvardaki Sanat'ın sağlık standartlarına uygunluğu Greenguard ve Ecologo sertifikaları ile belgelenmiştir.Uygulaması son derece kolay ürünlerimizi talep ettiğiniz ölçülerde elinize ulaştıktan sonra özel tutkalı yardımıyla duvarınıza kolaylıkla yapıştırabilir,hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün siparişi için sağ tarafta yer alan sipariş bölümünü doldurun ve harika duvar kağıdının adresinize gelmesini bekleyin.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.