Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS0611178
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Siyah zemin üzerine rengarenk geometrik şekillerin konumlandırılması ile oluşturulmuş bu tasarım sizi bir oyunun içine çekiyor. Kırmızı, turuncu, pembe, mavi renklerde üçgen, çizgi, kare ve daire şekillerinden oluşmuş bu ikonlar dizininin yarattığı "Oyun Vakti" duvar kağıdı, dekorasyonunuzun vazgeçilmez parçası olmaya aday. Bu ilgi çekici ve farklı tasarım sizi olduğu kadar konuklarınızı da etkileyecek, evinizin farklı odalarında, ofisinizde ya da çalışma alanlarınızda kullanarak özgün bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Bu eğlenceli tasarıma hemen sahip olmak için tek yapmanız gereken sağ taraftaki bölüme istediğiniz ölçüleri girerek sipariş vermek. Ekibimiz arzu ettiğiniz ölçü ve desenlerde siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde hazırlayarak sizlere ulaşması için kargoya teslim etmek üzere iş başında olacak.

Işığa dayanıklılık özelliği ile direkt güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece uzun yıllar solmadan kullanabileceğiniz duvar kağıdı, anti-bakteriyel olma özelliği sayesinde de sağlıklı bir kullanım sağlar.

 

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.