Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS0712173
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Kültürlerle Dünya Haritası" duvar kağıdı kültürel özelliklere göre kategorilendirilmiş dünya haritası görseli şeklinde tasarlanmıştır.Harita üzerinde her bölgenin kendine has kültürel özellikleri sevimli sembollerle belirgin hale getirilmiş ve tasarıma sıra dışı ve renkli bir hava katılmıştır. Dekorasyonunuza keyifle eşlik edecek bu şık tasarımla duvarlarınızda radikal bir değişim yapmanıza yardımcı olmak bizim için bir zevk..

Ürünlerimizin tamamı çevre dostudur, insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içermemekte olup ,uluslararası geçerliliği olan sağlık standartlarına uygunluğunu bildiren Greenguard ve Ecologo sertifikaları ile belgelenmiştir.Uygulaması son derece kolay olan ürünlerimizi istediğiniz ölçülerde sipariş edebilirsiniz.Elinize ulaştıktan sonra özel tutkalı yardımıyla duvarınıza kolaylıkla yapıştırabilir,hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anti bakteriyel özellikli ürünlerimiz yüzeyinde bakteri oluşumuna izin vermeyerek yaşam alanlarınızda sağlıklı ve güvenli bir kullanım sağlar.Ürün siparişi için sağ taraftaki sipariş bölümünü doldurarak harika duvar kağıdının adresinize gelmesini bekleyebilirsiniz.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.