Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS0711171
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Krem rengi dokulu kumaş efekti verilmiş bir zeminin üzerine kahverengi tonlarda bir harita görseli olarak tasarlanan "Kumaş Harita" duvar kağıdı ilginç ve sade havasıyla sizi kendisine çekecek.Yumuşak renk geçişleri ile dinginlik veren ve tüm dekorlar ile kolayca kombinleyebileceğiniz bu duvar kağıdı bir sipariş kadar yakınınızda.

Hemen sağ taraftaki sipariş bölümüne ölçülerinizi girerek ürününüzü istek ve ihtiyaçlarınıza göre sipariş edebilirsiniz.Üstelik seçtiğiniz boyutta kaydırma yaparak tasarımın dilediğiniz kısmını ön plana çıkarabilirsiniz.

Dinamik ekibimiz eşliğinde hazırladığımız ürünler iyi kalite mürekkep ve özel baskı makinesi ile hazırlanmakta olup, basım aşamasında doğa dostu malzemeler kullanılmaktadır. Malzemelerimiz kesinlikle insan sağlığına zararlı değildir.Sağlık standartlarına uygun üretildiği uluslararası geçerlilik taşıyan Greenguard ve Ecologo sertifikalarıyla belgelenen duvar kağıtlarını ,anti bakteriyel özelliği sayesinde de her türlü mekanda güvenle tercih edebilirsiniz.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.