Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS0711172
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Üçgen Harita" duvar kağıdı gri zemin üzerine üçgenlerle bölümlere ayrılarak ayna efekti verilmiş bir dünya haritası olarak tasarlanmıştır.İçinizdeki gezgini uyandıracak bu farklı ve göz alıcı tasarımda yer alan mavi tonları denizleri simgelerken duvar kağıdına tazelik ve ferahlık katmaktadır.

İsterseniz evinizin herhangi bir odasında, isterseniz de ofisinizde dekorasyonunuza şıklık katacak bu modern tasarım ekibimiz tarafından sizler için itina ile hazırlandı.Siz de bu özel tasarımı dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit.Hemen sağ taraftaki sipariş bölümüne ölçülerinizi girerek ürününüzü talep ve ihtiyaçlarınıza göre sipariş edebilirsiniz.Hem de seçtiğiniz boyutta kaydırma yaparak tasarımın dilediğiniz kısmını ön plana çıkarabilirsiniz.

Dinamik ekibimizle birlikte hazırladığımız ürünler kaliteli mürekkep ve özel baskı makinesi ile hazırlanmakta olup basım aşamasında doğa dostu malzemeler kullanılmaktadır. Duvar kağıtlarının üretiminde kullanılan malzemeler insan/hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.Anti bakteriyel özelliği sayesinde dilediğiniz mekanda bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.