Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS0813182-A
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Fil, aslan, geyik ve gergedan silüetlerinin üst üste giydirilmiş suluboya efektine sahip görüntüleri, dikkat çeken bir çalışma olarak genç ve hayvan kategorilerinde sizler için yerini aldı. “Hayvan Silüetleri” duvar kağıdını dilediğiniz ölçülerde sipariş edebilirsiniz. Klasik duvar kağıdı modelleri yerine, renkli ve modern çalışmalar ile yaşam alanlarınızda değişim rüzgarları estirmek için doğru adrestesiniz. Her zevke hitap eden tasarımları ile evlere sanat ve renk götüren Duvardaki Sanat, duvar dekorasyonu sektöründe yenilikçi çalışmaları ile her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

Hava alabilen yüzeyi sayesinde küf, koku gibi sorunlar yaşatmayan duvar kağıtlarının baskı aşamasında HP Lateks Baskı (su bazlı) tekniği kullanılmaktadır, ayrıca Greenguard ve Ecologo sertifikalarına sahip duvar kağıtları, anti bakteriyel ve silinebilir yüzeye sahiptir.

Siz de bu muhteşem duvar kağıdına sahip olmak isterseniz, tek yapmanız gereken sağ taraftan duvar ölçü bilgilerinizi girerek siparişinizi vermek. Ürününüzün hazırlanması için iş başında olan Duvardaki Sanat ekibi size özel ölçülerdeki duvar kağıdınızı 4 iş günü içinde hazırlayarak kargoya teslim eder.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.