Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1411171
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Büyük Piyano" duvar kağıdı ile kulaklarınızın pasını silemesek de, gözlerinizin pasını silmeye talibiz. Klasik müziğin olmazsa olmaz büyülü enstrümanlarından biri olan piyanonun her an çalınmaya hazır bir şekilde duvarlarınızda beklemesi fena mı olur? Bej ve kahve tonlarının yarattığı dinginlikle harmanlanan bu harika tasarım dekorasyonunuzun en nadide parçalarından olmaya aday.


Ev ya da çalışma alanı dekorasyonunda kullanacağınız bu sıra dışı ve modern duvar kağıdı ile siz de kendinize ve ziyaretçilerinize görsel bir şölen yaşatabilirsiniz. Duvardaki Sanat'ın tüm ürünleri çevre dostu malzemelerden üretilir. İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.

Rulo karton kutusunda özel yapıştırıcısı ile birlikte gönderilen duvar kağıdını uygulamak için ,uygulama talimatlarını takip ederek çok kolay bir şekilde duvarınıza yapıştırabilirsiniz.Sökülme aşamasında da duvarınıza zarar vermeyen duvar kağıdı, anti-bakteriyeldir ve silinebilir bir yüzeyi vardır.Bu sayede leke ve koku tutmaz,sağlıklı bir kullanım sağlar.

 

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.