Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1411176
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Pembe,mor ve yeşilin harmonisi "Renkli Ritimler" duvar kağıdı ile huzurlarınızda. Tasarımın ana renkleri üzerine konumlanan ve bu renklerin tekrarlanması ile oluşan iç içe geçmiş çizgiler adeta soyut bir dans gösterisi sergilemekte ve tasarıma zerafet katmaktadır.

Yaşam alanınıza farklı bir hava katmak için siz de Duvardaki Sanat’ın kişiye özel olarak tasarladığı duvar kağıdı modellerinden birini kullanmayı tercih ederseniz tek yapmanız gereken, ölçülerinizi hazırlamak ve sağ taraftaki sipariş bölümünde gerekli boşlukları doldurmak. Müşterilerimizin ‘’siparişimlerim elime ne kadar sürede ulaşır" kaygısı taşıdığının farkındayız endişelenmeyin! İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıdı modellerimiz sadece 4 iş günü sonunda kargoya teslim edilmektedir.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.