Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1411178
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Tek Plak" duvar kağıdı , taş plak görselinin beyaz üzerine düzensiz siyah çizgilerle tamamlanmış bir zemine konumlandırılması ile tasarlanmıştır. Taş plağın altında püskürtme şeklinde dizayn edilen petrol yeşili renklendirme görselin havasını daha da ferah ve ilgi çekici bir hale getirmiştir.

Yaşamı, tazeliği ve verimliliği simgeleyen yeşil renk ile taş plak görselinin uyumla buluştuğu bu harika tasarımı duvarlarınızda kullanarak dekorasyonunuza bambaşka bir hava katmaya başlamak için sağdaki sipariş bölümüne ölçülerinizi girerek hemen bize iletebilirsiniz. Ekibimiz arzu ettiğiniz ölçü ve desenlerdeki siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde hazırlayarak kargoya teslim etmek üzere iş başında olacak.

Özel baskı makinesi ile basılan bu duvar kağıtlarının üretiminden baskı aşamasına kadar tüm evrelerinde çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır. Bu konuda Greenguard ve Ecologo sertifikalarına sahip olan ürünlerimiz, kesinlikle insan sağlığına zararlı değildir.Duvardaki Sanat'ın tüm ürünleri geri dönüşüm özelliğine sahiptir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.