Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS1511171
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Rönesans heykel sanatının başyapıtı olarak kabul edilen Michelangelo’nun Davut heykeli, İtalya’nın Floransa şehrinde yer almaktadır. Sanatsal çalışmaları bünyesine katan Duvardaki Sanat Davut heykelini de listesine ekleyerek “Her eve sanat!” ulaştırma gayesi ile çalışmalarına devam etmektedir. Vereceğiniz ölçülere göre hazırlanan kişiye özel duvar kağıtları arasından, arka fonu yeşil yapraklar ile süslenmiş, üzerine ise estetize etme amaçlı çapraz yeşil bant çekilmiş “Davud”’ duvar kağıdını seçerek siz de yaşam alanlarınızda Rönesans’a ait izleri yakalayabilirsiniz.

Işığa dayanıklılık ve solmama özelliği sayesinde silinebilir duvar kağıdınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünler üzerine gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesi ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ürünü size ulaştırmamız için gerekli genişlik-yükseklik bilgilerini sağ tarafta yer alan sipariş bölümüne girip, alışverişinizi tamamladıktan sonra, duvar kağıdınız 4 iş günü içerisinde Duvardaki Sanat ekibince hazırlanarak özel rulo karton kutusunda yapıştırıcı tutkalı ile birlikte kargoya teslim edilir ve duvarınızla buluşmak üzere yola çıkar.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.