Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1511172
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Rönesans heykel sanatının başyapıtı olarak kabul edilen Michelangelo’nun Davut heykeli, İtalya’nın Floransa şehrinde yer almaktadır. Sanatsal çalışmaları bünyesine katan Duvardaki Sanat Davut heykelini de listesine ekleyerek “Her eve sanat!” ulaştırma gayesi ile çalışmalarına devam etmektedir. Vereceğiniz ölçülere göre hazırlanan kişiye özel duvar kağıtları arasından, arka fonu karakalem çizim ile bina yapıları eklenerek çekici bir tasarım haline getirilmesinin yanı sıra, görseli estetize etme amaçlı çapraz kırmızı bant çekilmiş "Kırmızı Dokunuş" duvar kağıdını seçerek siz de yaşam alanlarınızda Rönesans’a ait izleri yakalayabilirsiniz.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Anti-bakteriyel duvar kağıtları silinebilir yüzeyi sayesinde kir tutmaz. Duvardaki Sanat farkıyla üretilen tüm duvar kağıtları hava alabilir özelliktedir, bu sayede siz kullanıcılara küf, koku gibi sorunlar yaratmaz. Ekolojiye zarar vermeyen duvar kağıtları geri dönüşüm özelliğine de sahiptir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.