Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V16011611
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Amerika’nın en çok ziyaret edilen, New York City’nin Manhattan ilçesindeki Central Park’ın muhteşem manzarası, arka planda yer alan şehrin görüntüsü ile birleşip muhteşem bir uyumun yakalandığı fotoğraf olarak şehir kategorimizde yerini aldı. Dekorasyonlarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz duvar kağıdı, canlı renkleriyle yaşam alanlarınıza hareket kazandıracak.

Işığa dayanıklılık ve solmama özelliği ile duvarlarınızda kalıcı bir etki yaratmak için, talep ettiğiniz ölçüleri sağ taraftan doldurarak siparişinizi tek tıkla bize ulaştırabilirsiniz. Duvar kağıdınız, özel rulo karton kutusunda yapıştırıcı tutkalı ile birlikte Duvardaki Sanat’ın dinamik ekibi tarafından 4 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir.

Duvardaki Sanat’ın doğaya verdiği önemden dolayı, tüm duvar kağıtları çevre dostu malzemelerden üretilir; insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz. Bebek odaları da dahil her türlü mekanda kullanabileceğiniz duvar kağıtları, silinebilir yüzeyinin yanı sıra anti-bakteriyeldir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.