Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V16011611
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Amerika’nın en çok ziyaret edilen, New York City’nin Manhattan ilçesindeki Central Park’ın muhteşem manzarası, arka planda yer alan şehrin görüntüsü ile birleşip muhteşem bir uyumun yakalandığı fotoğraf olarak DS’nin şehir kategorisinde yerini aldı. Dekorasyonlarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz duvar kağıdı, canlı renkleriyle yaşam alanlarınızda hareket yaratacak.

Işığa dayanıklılık ve solmama özelliği ile duvarlarınızda kalıcı bir etki yaratmak için, talep ettiğiniz ölçüleri sağ tarafta yer alan Genişlik&Yükseklik kısmını doldurarak siparişinizi tek tıkla bize ulaştırabilirsiniz. Özel rulo karton kutusunda ,yapıştırıcısı ile birlikte Duvardaki Sanat’ın dinamik ekibi tarafından 4 gün içinde hazırlanan ürün,sonrasında kargoya teslim edilir.

Duvardaki Sanat’ın doğaya verdiği önemden dolayı ,tüm duvar kağıtları çevre dostu malzemelerden üretilir.İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.Bebek odaları da dahil her mekanda kullanabileceğiniz duvar kağıtları,silinebilir yüzeye sahip olup,aynı zamanda anti-bakteriyeldir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.