Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V1601163
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Farklılık sevenler için şehir olgusuna yeni bir bakış açısı sunan "Kare Şehir" adlı tasarım duvar kağıdı mekanlarınıza renk katacak cinsten. Kırmızıdan yeşile canlı renklerin hakim olduğu bu üründe , dinamik çizgilerin bir araya getirildiği yapılar görüntüsü ile düz duvarlarınıza hareket kazandırabilirsiniz.

Işığa dayanıklılık ve solmama özelliği ile duvarlarınızda kalıcı bir etki yaratmak için, talep ettiğiniz ölçüleri sağ tarafta yer alan Genişlik&Yükseklik kısmını doldurarak siparişinizi tek tıkla bize ulaştırabilirsiniz. Özel rulo karton kutusunda ,yapıştırıcısı ile birlikte Duvardaki Sanat’ın dinamik ekibi tarafından 4 iş günü içinde hazırlanan ürün,sonrasında kargoya teslim edilir.

Duvardaki Sanat’ın doğaya verdiği önemden dolayı ,tüm duvar kağıtları çevre dostu malzemelerden üretilir.İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.Bebek odaları da dahil her mekanda kullanabileceğiniz duvar kağıtları,silinebilir yüzeye sahip olup,aynı zamanda anti-bakteriyeldir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.