Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS1711174
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

DS Koleksiyon ürünleri arasında yer alan "Şekillerin Düşüşü" duvar kağıdı beyaz gölgeli bir zemin üzerinde yer alan kırmızı,kahverengi ve mavi tonlarında farklı dokularda tasarlanmış aşağıya doğru ilerliyormuş hissi yaratan daire ,üçgen ve dörtgen şekillerinden oluşmaktadır.Dekorasyonunda sade,modern ve minimalist bir tarz yaratmak isteyenler için harika bir seçim olacağına inandığımız bu modern tasarıma sahip olmak için beklemenize gerek yok. Sizlere yardımcı olmak için deneyimli ve dinamik ekibimizle bir tık ötenizdeyiz.

Doğa dostu olan ve ısıya dayanıklılık özelliği bulunan ürünlerimizi sipariş vermek ve yaşam alanlarınıza hızlıca yeni bir soluk kazandırmak istiyorsanız sağ taraftaki sipariş bölüme ölçülerinizi girerek işlemlerinize hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.