Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS17111713
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Mavi rengin huzur veren dingin enerjisiyle harmanlanan bu minimalist tasarım şıklık ve sadeliği aynı anda sunuyor."Sıcak Mavi" duvar kağıdı adına da yakışır biçimde mavinin sıcacık tonlarıyla duvarlarınızı süslerken dekorasyonunuza şıklık katarak,yaşam alanlarınızda keyifli vakit geçirmeniz için huzurlarınızda. Estetiğiyle sunduğu görsel şölenin yanı sıra renklerinin enerjisi ile içinizi ısıtacak bu çok özel duvar kağıdına sahip olmak için sağ kısımda yer alan sipariş bölümüne ölçülerinizi girin ve harika duvar kağıdının adresinize gelmesini bekleyin.

Çevre dostu olan ürünlerimiz silinebilir yüzeyi sayesinde pratik ve sağlıklı bir kullanım sağlar. Duvar ölçülerine göre istediğiniz genişlik ve yüksekliği yazarak boyutları direkt resim üzerinde görebilirsiniz. 

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.