Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS2311175
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Mekan dekorasyonlarında karşımıza çıkan led ışıklı kelimelerin parlak ve renkli görsel şovundan oluşan tasarım çalışması, “Eğlence” adıyla tipografi kategorimizde sizler için yerini aldı. Canlı renklere sahip bu duvar kağıdı, yaşam alanlarınızda modern bir çizgi oluşturabilmeniz için mükemmel bir seçenek. Duvar kağıdı kullanımı günümüzde çok fazla tercih edilen bir dekorasyon seçeneğidir. Duvardaki Sanat olarak kişiye özel tasarım imkanları ile klasik dekorasyon anlayışından çıkarak farklılık arayanlar için sıra dışı seçeneklerimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Siz de muhteşem dekorasyonlar için vakit kaybetmeden duvar ölçülerinizi sağ taraftan doldurun ve siparişinizi bize ulaştırın ve değişim rüzgarlarını Duvardaki Sanat ile yaşamanın ayrıcalığını hissedin.

Duvardaki Sanat’ın içinde tasarım ve fikir olan duvar kağıtları çevre dostu malzemelerden üretilir. Renklendirme aşamasında su bazlı malzemeler kullanılır ve sağlığa zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.%100 kağıt olan duvar kağıtları özel rulo karton kutusunda yapıştırıcısı ile birlikte Duvardaki Sanat ekibi tarafından 4 iş günü içinde hazırlanır ve kargoya verilir. Kolay uygulama özelliğine sahip duvar kağıdı; ateşe dayanıklı ve anti-bakteriyeldir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.