Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS2111175
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Bir suluboya çalışmasına benzeyen mavinin en güzel tonlarına sahip tasarım, karanlığın içinden doğan bir gökkuşağının eklenmesi ile ilginç bir görsel oluşturulmasını sağlamış. “Evrendeki Gökkuşağı” adıyla koleksiyonumuzda yerini alan duvar kağıdını dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanmaya ne dersiniz? Açık renk mobilyalarınızla kullanıldığında kendini ön plana çıkaracak bu tasarım yaşam alanlarınıza farklılık katacak!

Doğa dostu duvar kağıdını satın almak için; sağ taraftan duvar ölçü bilgilerinizi doldurun ve siparişinizi bize ulaştırın. Duvardaki Sanat ekibince duvar kağıdınız verdiğiniz ölçüler doğrultusunda kişiye özel tasarım olarak hazırlanır ve 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Duvardaki Sanat’ın doğaya verdiği önemden dolayı, tüm duvar kağıtları çevre dostu malzemelerden üretilir. İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz. Bebek odaları da dahil her mekanda kullanabileceğiniz duvar kağıtları, silinebilir yüzeye sahip olup, aynı zamanda anti-bakteriyeldir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.