Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS01111714
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Duvarsadaki Sanat Koleksiyon ürünlerimiz arasında yer alan "Havai Esintisi" kanvas tablo, pastel tonların zerafetini yaşam alanlarınıza taşıyor. Pastel tonlarda pembe ve maviye, gri ve beyazın eşlik ettiği asimetrik bir renk kartelasının sol tarafında konumlanmış zarif bir palmiye ağacı ile tasarımımız hayal gücünüzün emrinde.

Dilerseniz evinizde, yemek odanızda ya da salonunuzda; dilerseniz de ofisinizde dekorasyonunuza ahenk katacak bu modern tasarım ekibimiz tarafından sizler için özenle hazırlandı. Siz de kendinizi Havai adalarının sıcak ve büyüleyici ikliminde hissetmek ve bunu dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sağ taraftaki sipariş bölümüne arzuladığınız tablo ölçülerini girerek ürününüzü istek ve ihtiyaçlarınıza göre sipariş edebilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz boyutta kaydırma yaparak tasarımın dilediğiniz kısmını ön plana çıkarabilirsiniz.

‘’Siparişlerim elime ne kadar sürede ulaşır?" kaygısı taşıdığınızın farkındayız ve bunun için dinamik bir ekiple sizler için buradayız. Tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan ürününüz, yalnızca 4 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.