Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011641
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Kaktüsler" duvar kağıdı farklı kaktüs türlerinden oluşan bir tasarıma sahip. Birbirinden farklı renklerdeki saksılar içinde bulunan sevimli kaktüslerin oluşturduğu eğlenceli duvar kağıdı her mekan için kullanıma uygundur. İnsan/hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmayan duvar kağıtları, Greenguard ve Ecologo sertifikalarına sahiptir.

"Kaktüs" duvar kağıdı modeli ile evinizin herhangi bir odasını ya da ofisinizdeki odaları süsleyebilirsiniz. Duvara yapıştırılması oldukça kolay olan duvar kağıdını duvar yüzeyine sürülen özel yapıştırıcısı ile sabitleyebilirsiniz. Aleve karşı dayanıklı olan duvar kağıdı kolay sökülebilme özelliğine sahiptir. Anti bakteriyel yüzeye sahip duvar kağıdı bakteri tutmadığı için çocuk odalarında da rahatlıkla kullanılabilir.

"Kaktüs" duvar kağıdı odanızın ambiansına farklılık katarak renklilik sağlayacaktır. Kişiye özel tasarım olarak hazırlanan duvar kağıtları verilen sipariş sonrasında 4 iş günü içinde hazırlanarak kargoya verilmektedir. Ürünü satın almak için tek yapmanız gereken sağ kısımda yer alan sipariş bölümünü doldurarak ürün talebinizi bize ulaştırmak.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.