Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS0312174
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Dinazorlar pek çok çocuğun hayal dünyasına eşlik eden tarihsel varlıklardır. Çocukların filmlerden, kitaplardan vb. görerek aşina oldukları dinazorlar, onların renkli dünyasına eşlik ederler. Peki vakitlerini en çok geçirdikleri odalarında neden olmasınlar? Su yeşili zemin üzerinde minik minik mor dinazorların çizimi ile farklı ve eğlenceli bir görünüm sunan “Mor Dinazorduvar kağıdını sağ taraftan duvar ölçü bilgilerinizi doldurduktan sonra sipariş edebilirsiniz.

Hava alabilen yüzeyi sayesinde koku tutmayan duvar kağıdı, ısıya karşı da dayanıklıdır. Kolay temizlenebilen ve anti-bakteriyel olan duvar kağıdı, tamamen çevre dostu malzemelerden üretilir, sağlığa zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.