Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011636
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Palmiye Yaprakları" duvar kağıdı siyah zemin üzerine çizilmiş palmiye yapraklarından oluşmaktadır. Yapraklar ile duvarlarınızı süsleyerek siz de dekorasyonunuza farklılık katabilirsiniz. Ev ya da diğer ortamlarda kullanılabilen duvar kağıdı şık ve hoş bir dizayn sağlar. Tropikal iklimin ağacı olan palmiyeler, dekorasyonlarınız için harika bir tasarıma sahip.

Palmiye duvar kağıdı yüzeyi bakterilere karşı koruma sağlayan anti bakteriyel özellikte üretilir. Duvar kağıtları aleve karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Yüzeyi temizlenebilir olan duvar kağıdı nemli bir bez yardımı ile silinerek temizliği sağlanır. İyi ışık haslığı bulunan duvar kağıdı, direkt güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece ömür boyu solmadan kullanılabilmektedir. Evinizin salonunda, oturma odasında ya da antre gibi bir çok alanda bu özel duvar kağıdını kullanabilirsiniz.

Ürüne sahip olmak için sağ kısımdaki sipariş ya da özel sipariş bölümüne gerekli bilgileri girin ve direkt satın alın. Yeşil renkli yapraklar duvar kağıdının yüzeyini süsleyerek, sizlere en kaliteli baskıyı sunmaktadır. Kişiye özel tasarım olarak sunulan duvar kağıtları özel dizaynı ile dikkati çekmektedir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.