Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0601169
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Beyaz ve renkli üçgenlerin yinelenmesinin yanı sıra pastel tonların uyumunu muhteşem bir şekilde yakalayan tasarım kanvas tablo, dekorasyonlarınıza eşsiz bir güzellik katmak için stoklarımızda. Mavi ve pembenin ağırlıkta kullanıldığı tasarıma yer yer turuncu da dahil oluyor, ayrıca aralara serpiştirilmiş beyaz ve siyah üçgenlerin ve bu üçgenlerin üzerindeki yine siyah ve beyaz olan puantiyeler tasarımda ölçülü bir denge yaratıyor. Size en uygun kararı vermeden önce, görseli sağa kaydırarak farklı kullanım mekanlarını inceleyebilirsiniz. "Pastel Üçgenler" adlı kanvas yabloyu sağ taraftan arzuladığınız tablo ölçü bilgilerini girerek siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Ürününüzün hazırlanması için iş başında olacak Duvardaki Sanat ekibi, 4 iş günü içerisinde ürününüzü hazırlayarak kargoya teslim eder. Çevre dostu malzemelerden üretilen kanvas tabloları bir de Duvardaki Sanat farkıyla deneyin. 

Özel tasarımlara sahip kanvas tablolar ile evinizin veya ofisinizin duvarlarını renklendirebilirsiniz. Sağlık açısından hiçbir zararlı maddeyi içinde barındırmayan kanvas tablolar, bebek odaları da dahil olmak üzere her türlü mekanda güvenle kullanılabilir. Türkiye’nin en kaliteli kanvas tabloları ile duvarlarınıza renk gelsin!

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.