Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1711174
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Duvardaki Sanat koleksiyon ürünleri arasında yer alan "Şekillerin Düşüşü" kanvas tablo, beyaz gölgeli bir zemin üzerinde yer alan kırmızı, kahverengi ve mavi tonlarında farklı dokularda tasarlanmış aşağıya doğru ilerliyormuş hissi yaratan daire, üçgen ve dörtgen şekillerinden oluşmaktadır. Dekorasyonunda sade, modern ve minimalist bir tarz yaratmak isteyenler için harika bir seçim olacağına inandığımız bu modern tasarıma sahip olmak için beklemenize gerek yok. Sizlere yardımcı olmak için deneyimli ve dinamik ekibimizle bir tık ötenizdeyiz.

Kişiye özel tasarımlarımızla siz de yaşam alanlarınızı kendinize özgü bir şekilde dekore etmek ve keyifle dekorasyonunuzun tadını çıkartmak istiyorsanız Duvardaki Sanat sizin için de biçilmiş kaftan. Ekibimiz arzu ettiğiniz ölçü ve desenlerdeki siparişlerinizi 4 iş günü içinde hazırlayarak kargoya teslim etmek üzere iş başında olacak.

Duvardaki Sanat’ın doğaya verdiği önemden dolayı, tüm ürünleri çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz. Bebek odaları da dahil olmak üzere her mekanda sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tablolarımız %100 pamuktan oluşan 1.sınıf kalite standartlarına sahip kanvas bezden üretilmektedir.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.