Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS1711172
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

"Soyut Dünya" duvar kağıdı beyaz bir fon üzerine mavi,gri,siyah ve pembe tonların hakimiyetinde geometrik şekillerle hazırlanan sürreal bir dünya görseli şeklinde tasarlanmıştır.Tasarımın merkezine yerleştirilen mavi ağaç simgesi ile yaşam formu vurgulanırken geometrik simgelerin her biri özenle dünya görselini tamamlamaktadır.

Bu özgün ve ilgi çekici tasarımı kullanarak siz de yaşam alanınıza farklı bir hava katmayı tercih ederseniz tek yapmanız gereken, ölçülerinizi hazırlamak ve sağ taraftaki sipariş bölümünde yer alan gerekli boşlukları doldurmak.

Çevre dostu malzemelerden üretilen duvar kağıtları,ekonomik açıdan da oldukça kullanışlıdır. Duvar ölçülerinize göre istediğiniz genişlik ve yüksekliği yazarak boyutları direkt resim üzerinde görebilirsiniz.Rulo karton kutusunda özel yapıştırıcısı ile birlikte gönderilen duvar kağıdını uygulamak için ,uygulama talimatlarını takip ederek çok kolay bir şekilde duvarınıza yapıştırabilirsiniz.Sökülme aşamasında da duvarınıza zarar vermeyen duvar kağıdı, anti-bakteriyeldir ve silinebilir bir yüzeyi vardır.Bu sayede leke ve koku tutmaz,sağlıklı bir kullanım sağlar.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.