Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1711172
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Adıyla eşdeğer olarak Duvardaki Sanat’ın soyut kategorisinde yerini alan “Soyut Dünya kanvas tablo, renkli ve hareketli tasarımı ile duvarlarınıza canlılık kazandıracak. Siyah iri noktaların büyük bir yuvarlak oluşturduğu çalışmanın merkez noktasında, yanlarına çizgi ve renk olarak efekt katılmış mavi ve hür ağaçtan oluşan tasarım, yoruma açık bırakılarak siz müşterilerimizin beğenisine sunuldu.

Siz de bu muhteşem kanvas tabloya sahip olmak isterseniz, tek yapmanız gereken sağ taraftan ölçü bilgilerinizi girerek siparişinizi vermek. Ürününüzün hazırlanması için iş başında olan Duvardaki Sanat ekibi size özel ölçülerdeki ürününüzü 4 iş günü içinde hazırlayarak kargoya teslim eder.

Doğa dostu olduğunu Greenguard ve Ecologo sertifikalarıyla belgeleyen Duvardaki Sanat, ürünlerin üretiminden baskı aşamasına kadar her evresinde çevre dostu malzemeler kullanır. Sağlık açısından hiçbir zararlı maddeyi içinde barındırmayan kanvas tablolar, bebek odaları da dahil olmak üzere her türlü mekanda güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Türkiye’nin en kaliteli kanvas tabloları ile duvarlarınıza renk gelsin!

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.