Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS04111718
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Taş desenlerinin uzunca bir dönemdir epey trend olduğu duvar kağıdı modellerinden bir örnek sunan “Taş Duvarduvar kağıdı, yaşam alanlarınızın en güzel köşesini oluşturmanız için siparişinizi bekliyor. Desen kategorisinde yerini alan bu ürünün farklı kullanım alanlarını fotoğrafı yana kaydırarak inceleyebilirsiniz. Dekorasyon değişiklikleri yaşamınızı canlı tutar ve içinde bulunduğunuz mekanlarda daha keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Yaşam alanlarınızı zevkinize dekore etmenin keyfini Duvardaki Sanat ile yaşayın.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Hava alabilen yüzeyi sayesinde koku tutmayan duvar kağıdı, ısıya karşı da dayanıklıdır. Kolay temizlenebilen ve anti-bakteriyel olan duvar kağıdı, tamamen çevre dostu malzemelerden üretilir, sağlığa zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.