Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1011173
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Dekorasyonunu kahve tonlarıyla dengelemek isteyenlerin keyifle kullanabileceği zevkli bir duvar kağıdı ile karşınızdayız."Volkanik Dağlar" duvar kağıdı huzur veren enerjisi ile duvarlarınızı değiştirmeye hazır. Kahvenin farklı tonlarında resmedilmiş 3 tane volkanik dağ görseli olarak hazırlanan bu şık ve sade tasarıma sahip olmayı isterseniz yapmanız gereken şey sadece sağ taraftaki sipariş bölümüne ölçülerinizi girerek siparişinizi tamamlamak. Dekorasyonunuza eşlik edecek duvar kağıdı, ekibimiz tarafından hazırlanarak maksimum 4 iş günü sonunda kargoya verilir.

Koleksiyonumuzda yer alan ürünlerin tamamı anti bakteriyel malzemelerden üretilmiştir,bu sayede duvar kağıtlarında bakteri oluşumu sorunu yaşanmamaktadır.Ayrıca silinebilir yüzeyi sayesinde nemli bir bez yardımıyla kolayca temizliğini yaparak uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz ışığa dayanıklılık özelliği barındırmakta olup, direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece ömür boyu solmazlık garantisi mevcuttur.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.