Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS1111174
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Yüksek binaların arasından gökyüzüne bakarmış hissi yaratan bu orijinal ve cool tasarım dekorasyonlarınıza modern esintiler yaratmak için  koleksiyonumuzda.Siyah beyaz renklerin hakimiyetinde dizayn edilen tasarımda, camlarla kaplı yüksek binaların alt açıdan görüntüsü yansıtılmakta. "Yüksek Çizgiler" duvar kağıdı ismine yakışır bir şekilde bakışlarınızı yükseklere odaklamayı başarmaktadır.

Siz de konuklarınızın gözlerini alamayacağı tasarımlarla dekore edilmiş duvarlara sahip olmak isterseniz, tek yapmanız gereken sağ taraftaki sipariş bölümüne ihtiyacınız olan ölçüleri girmek ve alışverişinizi tamamlamak.Ekibimiz belirttiğiniz ölçülerde duvar kağıdı siparişinizi hazırlayarak 4 iş günü içerisinde kargoya teslimatını gerçekleştirecektir.

Rulo karton kutusunda özel yapıştırıcısı ile birlikte gönderilen duvar kağıdını uygulamak için ,uygulama talimatlarını takip ederek çok kolay bir şekilde duvarınıza yapıştırabilirsiniz.Sökülme aşamasında da duvarınıza zarar vermeyen duvar kağıdı,anti-bakteriyeldir ve silinebilir bir yüzeyi vardır.Bu sayede leke ve koku tutmaz,sağlıklı bir kullanım sağlar.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.