Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS0311177
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Yeşil yuvarlak ağaçlar, iki tane sokak lambası, minik ve sevimli bir köpeğin olduğu bu tasarıma baktıkça görselde yer alan bankta oturmayı isteyeceksiniz. Huzur veren atmosferi ve yeşilin olumlu enerjisi ile "Yuvarlak Ağaçlar" duvar kağıdı, koleksiyonumuzun en tazeleyici tasarımlarından biri. Bu tasarımı nefes almak istediğiniz her türlü yaşam alanınızda ister evinizin farklı bölümlerinde isterseniz de çalışma alanınızda keyifle kullanabilirsiniz.

Sağ taraftaki sipariş bölümüne duvarınızın ölçülerini cm cinsinden girerek istediğiniz ölçüleri direkt resim üzerinde ölçeklendirilmiş şekilde görebilirsiniz. Dilerseniz önizleme veya tam ekrana tıklayarak verdiğiniz ölçülerin boyutlarını daha büyük şekilde görebilmeniz de mümkün. Ayrıca ölçeklendirilen bölümü istediğiniz yere çekerek, görselin istediğiniz kısmını da satın alabilirsiniz. 

Işığa dayanıklı duvar kağıdı direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece ömür boyu solmadan kullanım garantisi sağlar. Hafiflik ve kolay uygulama özelliği sayesinde kısa sürede büyük bir değişim yaşamak Duvardaki Sanat ile artık çok kolay!

 

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.