Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0801167
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Uzun hortumları ve büyük kulaklarıyla birçok insanın sevimli bulduğu filler, afrika ve asya kıtalarında yaşamlarını sürdürürler. Zekalarının yanı sıra empati yeteneklerinin de son derece gelişkin olduğu bu hayvanlar, büyük cüsselerine rağmen gayet iyi yüzücüdürler. Duvardaki Sanat olarak Hayvan Kategorisinde yer verdiğimiz “Yüzen Filduvar kağıdı da bunu gösterir niteliktedir. Suyun içinde yüzen ve sevimli olduğu kadar heybetli de görünen fili duvarınızda hayal edin! Dekorasyonunuza kesinlikle farklı bir boyut kazandıracak olan bu duvar kağıdı sizler için stoklarımızda. Sipariş vermek için; sağ tarafta yer alan sipariş bölümünden genişlik ve yükseklik ölçülerinizi girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Anti-bakteriyel duvar kağıtları silinebilir yüzeyi sayesinde kir tutmaz. Duvardaki Sanat farkıyla üretilen tüm duvar kağıtları hava alabilir özelliktedir, bu sayede siz kullanıcılara küf, koku gibi sorunlar yaratmaz. Ekolojiye zarar vermeyen duvar kağıtları geri dönüşüm özelliğine de sahiptir.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.