Duvar Kağıdı Seçerken Zamandan Tasarruf Edin

Duvar Kağıdı Seçerken Aklınız Karışmasın !

 

Duvar Kağıdı seçerken bir çok insanın karşılaştığı en büyük problemlerden birisi de hangi duvar kağıdını seçeceğine karar vermesidir.

Hatta birçok eş beraber yaşayacağı alanlara, estetik bir görünüm kazandırmak adına karar verirken, tartışma konusu haline gelen bir durumdur. Özellikle yeni taşınmalarda ve eşya değişimlerinde, çalışan birçok insan dekorasyon işlerine vakit ayıramadığı için, kendi işlerinden de ödün vermek zorunda kalır.

Hızlı bir şekilde sonuca ulaşıp, istediğiniz verimi elde etmenin yollarından birisi de, oturma grubunun veya çalışma odasının mobilya rengine uyumlu Duvar Kağıdı seçmektir. Bunların dışında zemin ve tavan renginin de duvar kağıdı ile uyumlu olması ve gözü yormaması gerekmektedir.

Ortamdaki her objenin birbiriyle uyumlu olması tasarımsal anlamda büyük önem taşır.   

Siz de vakit kaybetmeden, hızlıca seçiminizi yapmak adına, Duvardaki Sanat‘ın renk filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. 

Renk Filtreleme Özelliği

Duvar Kağıdını kullanacağınız ortama uygun ve uyumlu bir renk seçmek içinrenk filtreleme” özelliğiyle istediğiniz rengi işaretlediğinizde, karşınıza tüm kategorilerde ya da sadece istediğiniz belirli bir kategoride, içinde aradığınız rengi kullanan duvar kağıtları karşınızda listelenecektir.

Karar vermek hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı.

Siz renginize karar verin gerisini Duvardaki Sanat halleder.