Lili ve Leo’dan Tavsiyeler

Duvarlara derinlik ve boyut kazandırmak dışında, Duvar Kağıtları’ nın günümüz modası renkleriyle uyumlu olması da çok önemli. Mobilyalarınız, zemin döşemeniz ve tavanınızın boyasından tutun ortamdaki ışığa kadar her şeyin size huzurlu bir ortam sağlaması için birbiriyle uyumlu olma zorunluluğunu taşır. Aylar geçtikçe modadaki trendlerle birlikte her şey değişebilir. Pastel tonlar nasıl günümüz modasında kıyafetlerden objelere kadar tüm renklere öncülük ediyorsa bundan sonraki trendlerin de ne olacağını asla öncesinden kestiremeyiz. Bu sebeple seçtiğiniz Duvar Kağıdının renk ve desen uyumu gelecek zamanlara da hükmedebilecek kalitede ve entelektüel tasarım birikimini barındıran yapıda olması gerekir.

 

Duvardaki Sanat

Başlıca dikkat etmeniz gerekenler;

Silinebilen ve kolay temizlenebilen ithal duvar kağıtlarını tercih etmek.

Asla çocuklarınızın istemediği ve tam anlamıyla içlerine sinmeyen duvar kağıtlarıyla odalarını kaplamayın. Çünkü küçük kahramanlarımızın odaları, rahat bir şekilde kendilerini geliştirip, en yaratıcı fikir ve düşüncelerini sergiledikleri “kişisel performans sahalarıdır”.

Çok koyu renklerle duvarın tamamını kaplamak daha sonraki zamanlarda size boğuk ve sıkıcı bir ortam yaratabilir. Daha ferah, iç açıcı ve sade tonları tercih edin.

Tavan alçaklığından şikayet ediyorsanız dikey çizgili desenler tercih etmek, yüksekliği arttıracaktır.

 

Renkli Çubuklar

(Renkli Çubuklar ürünü için: https://duvardakisanat.com/Duvar-Kagidi/Cizgisel/renkli-cubuklar-duvar-kagidi )