Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V02011610
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Geometrik desenler duvar kağıdı siyah beyaz renklerde ki çizgileri ile evlerinize ve ofislerinize modern bir tasarım sunmaktadır. Üçgen şeklinde zigzag olarak ilerleyen çizgiler iç içe geçmiş şekilde duvar kağıdının bütününü kaplamaktadır. Kesinlikle insan sağlığına zararı bulunmayan malzemelerden üretilen duvar kağıtları çevre dostudur. Dekoratif duvar kağıdı modelini isterseniz evinizin herhangi bir odasında kullanabilir isterseniz de ofisinizin çalışma odasını bu kağıt ile kaplayabilirsiniz.

Desenli duvar kağıdı malzemesi özel yanmaz malzemeden yapılarak aleve karşı dayanıklıdır. Silinebilir özelliğe sahip olan duvar kağıdı temizlenebilir olması nedeniyle tercih sebebidir. Anti bakteriyel yüzeye sahip olan duvar kağıdı bakterileri tutmaz ve her odada kullanılabilir. Kolay bir şekilde duvara sürülen yapıştırıcı ile duvar kağıdı sabitlenir. İstediğiniz zaman duvar kağıdını kolaylıkla sökebilirsiniz.

Duvar kağıdı yüzeyinde ki desenler ve renkleri iyi ışık haslığı sayesinde dayanıklı bir şekilde uzun seneler kalır ve solma olmaz. Duvar kağıdı özelliğinde ki denkli eşleşme sayesinde desen farklı yaşanmaz. Birbirinden güzel geometrik desenli duvar kağıtları için kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.