Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V02011622
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Geometrik şekiller duvar kağıdı üzerinde kare, daire ve üçgen şekilleri siyah beyaz renk tonları ile duvarları süslemektedir. Şık bir duvar dekoru istiyorsanız ev ya da ofis ortamında bu özel Duvardaki sanat kağıtlarını kullanabilirsiniz. Siyah beyaz renk tonlarını evinde kullanmak isteyenler bu duvar kağıdı modellerini tercih edebilirler.

İnsan sağlığına zararı olmayan, anti bakteriyel yüzeye sahip, aleve karşı dayanıklı malzemelerden imal edilmiş, hafif ve bir o kadar da dayanıklı olan duvar kağıtlarını siz de kişiye özel tasarım olarak satın alabilirsiniz. İster normal sipariş bölümünden isterseniz de özel sipariş kısmından ürünü satın alabilir ve isteklerinizi duvar kağıdı üzerinde ki değişim istediğiniz alanları bize bildirebilirsiniz.

Duvardaki sanat denkli eşleşme özelliği ile tasarladığı duvar kağıtlarını uzun seneler solmadan kullanmanızı sağlayan malzemelerden üretmektedir. Ekolojiye herhangi bir zararı bulunmayan ve istediğiniz boyutlarda hazırlanan duvar kağıtları için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.