Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0201162
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Grafiti desen duvar kağıdı iç içe geçmiş turkuaz, pembe, sarı ve beyaz renklerde ki geometrik şekillerden meydana gelmektedir. Zeminde siyah rengin hakim olduğu duvar kağıdı çocuk odalarını ya da genç odalarını renklendirebilir.

Sadece ev dekorasyonu için değil aynı zamanda da iş yerleri ve ofisler için kullanılabilen bu yaratıcı duvar kağıdı üzerindeki renkleri ile cıvıl cıvıl bir ışıltı getirmektedir. Çevre dostu malzemelerden üretilen duvar kağıdı yüzeyinde ise anti bakteriyel özelliğe sahip olan bir yüzey bulunmaktadır. Bu sayede çocuk odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca üzerini nemli bir bez ile silerek temizleme işlemini de sağlayabilirsiniz.

Duvarda ki sanat kişiye özel tasarım olarak ürettiği baskı kalitesi oldukça yüksek olan duvar kağıtlarını belirttiğiniz ölçüler dahilinde baskı haline getirmektedir. 4 iş günü içerisinde duvar kağıdı modeli kargoya verilerek adresinize teslim edilir. Siz de bizim ayrıcalıklarımızdan yararlanmak istiyorsanız kaliteli ve solmayan duvar kağıtlarımızı tercih edebilirsiniz. Hemen sipariş vererek siz de mekanınızı dekore edin!

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.