Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V16011616
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Duvardaki Sanat bir başka New York City manzarası ile karşınızda! Maviye boyanmış şehir ve gökyüzündeki kırmızı tonlarının oluşturduğu renk kontrastıyla fotoğrafta kompozisyon oluşturan duvar kağıdı, dekorasyonunuzla buluşmak için Duvardaki Sanat koleksiyonunda yerini aldı. Sipariş için yapmanız gereken tek şey, sağ taraftaki sipariş bölümüne gerekli bilgileri girmek ve alışverişinizi tamamlamak.

Rulo karton kutusunda özel yapıştırıcısı ile birlikte gönderilen duvar kağıdını, uygulama talimatlarını takip ederek çok kolay bir şekilde duvarınıza yapıştırabilirsiniz.Sökülme aşamasında da duvarınıza zarar vermeyen duvar kağıdı, anti-bakteriyeldir ve silinebilir bir yüzeyi vardır.Bu sayede leke ve koku tutmaz,sağlıklı bir kullanım sağlar.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan duvar kağıtları dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.