Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V01011648
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

"Lotus Çiçeğikanvas tablo modeli sizi bir anda yetiştiği yağmur ormanlarına götürecek! Pembe ve beyaz yaprakları ile huzur veren çiçekler tablo üzerinde harika desenler oluşturmaktadır. İnsan sağlığına zararlı olmayan malzemelerden üretilen Duvardaki Sanat’ın kanvas tabloları, özel Greenguard ve Ecologo sertifikalarına sahiptir. Silinebilir yüzeye sahip olan kanvas tablo ev, iş yerleri, ofis ve daha sayabileceğimiz birçok mekanda tercih edilebilir.

Duvar dekorasyonu denilince ilk akla gelen kanvas tablolar, mobilyalar ile tamamlandığında ortama harika bir görünüm vermektedir. Duvardaki Sanat hayalinizde olan kanvas tabloları da, kendin tasarla bölümünden verilen sipariş ile hayata geçirmektedir. Kişiye özel tasarım imkanı sunan firmamız kanvas tablolar içerisinde birçok kategoride ürünlerini sunmaktadır.

Vakit kaybetmeden siz de dilediğiniz tablo ölçülerini sağ taraftan doldurun ve siparişinizi bize ulaştırın; 4 iş günü içinde profesyonel ekibimizce hazırlanarak kargoya teslim edilen ürününüz adresinize gelsin. Dinamik ve genç ekibimizle birlikte hazırladığımız ürünler kaliteli mürekkep ve özel baskı makinesi ile hazırlanmakta olup basım aşamasında çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlüklü baskı kullanımı sayesinde kalitesinden söz ettiren kanvas tablolar, ışığa iyi derecede dayanıklı yapıdadır; bu sayede uzun yıllar solmadan kullanılabilmektedir.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.